Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Dakaras 2017
Paskelbta: 2017-01-02 / 12:26    Gold
Vakar prasidėjo 39-asis Dakaro ralio renginys. Konkrečiau Dakaro ralio startas įvyko šiandien, kai daugiau nei 300 lenktynininkų pradeda varžytis dėl ko geresnės pozicijos. Šiais metais Dakaro starto pirmasis etapas Asunsjonas - Rezistensija. Pirmasis etapas, pirmosios nesėkmės ir sėkmės bus matyti iš karto, kam pavyks geriau susigaudyti su navigacija, kas pasuks netinkama linkme ir sugaiš papildomo laiko ar kam tiesiog ges technika.
Pasak vikipedijos 2017m. Dakaro ralyje startuos 144 motociklai, 87 automobiliai (tarp jų trys Lietuvos ekipažai), 50 sunkvežimių ir 37 keturračiai – iš viso 318 transporto priemonių.
Reklama:
Geriausias žaidimas Lietuvoje! Spausk!

Beabejo kiek sunkiau yra motociklams ir kerračiams saugumo klausimu, įvairios uolienos po ratais, nestabilumas ir didelis greitis priveda ir iki skaudžių pasekmių, būtent motociklų kategorijoje pasitaiko ir žūčių. Bet tiek motociklai tiek keturračiai turi privalumų lengvumo klausimu, klampus smėlis ar pelkėtos vietos jiems lengviau įveikiamos ir lengviau ištraukiamos transporto priemonės užklimpus. Ko nebūtų galima pasakyti apie automobilius ar dar sunkesnę techniką - sunkvežimius.
Pats iš Lietuvos ekipažų linkęs palaikyt Antaną Juknevičių. Nenuvertinu ir Benedikto Vanago ar Vaidoto Žalos, Vaidotui galima palinkėt tik sėkmės, kad šiais metais finišuotu. Būtų sveikintina, jei visi trys ekipažai finišuotu. O kaip bus, matysime.
Daugiausiai vilčių ko gero tautiečiai deda į Benediktą, kuris jau kiek ir pasižymėjęs Dakare kaip Lietuvis, ir kurio biudžetas iš Lietuvos ekipažų dydžiausias, kas leidžia geriau pasiruoš Dakarui.
Pagal visą pristatymą kurį teko matyt, panašu, kad dar vienas dakaras bus įdomus ir vertas dėmesio, nauja technika, naujos komandos, nauji lenktynininkai užsibrėžę tikslus, senieji favoritai bandantys išlaikyt arba pagerint savo poziciją.

Dakaro ralis susilaukia didelio susidomėjimo tiek vietinių, tiek ir iš viso pasaulio, skelbiama, kad Dakaro ralio lenktynės sulauks daugiau nei po 20 milijonų žiūrovų kasdien.
Iš Lietuviškų TV kanalų Dakarą rodo BTV vakarais apie 23h. (+-)


Naujas komentarasApsaugos kodas
Komentarų nėra.
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu