Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
PlungėSkelbia.lt
Paskelbta: 2017-01-08 / 23:54    Gold
Prieš naujus metus galvojau, kad reiktu atgaivint kiek seniau daryta projekta. 2016 Vasario pabaigoje, o gal ir kovo pradžioje buvau paleidęs skelbimų portalą http://PlungėSkelbia.lt. Skelbimų portalas orentuotas tik į Plungės ir Rietavo miestus, bei aplinkinius rajonus. Į reklamą neinvestavau, bandžiau "prastumt" dedant skelbimus nemokamai kitur ir pan, tai logiška, kad nieko gero tada ir nepavyko, todėl gana greit tas puslapis išvis apsileido, ir galiausiai buvau padaręs "redirect`ą" į http://mywap.eu.
Reklama:
Top hitai internetu


Šiais metais, o tiksliau prieš keleta dienų iš naujo startavo kiek atnaujintas http://PlungėSkelbia.lt, tik su konkretesniais puslapio reklamavimo tikslais. Eigoje turėčiau išbandyt ir Google Adwords reklamą, tam reikalui kolkas sutrukdė netinkama banko kortelė.
Kitas reklamos būdas, kuris gana "stiprus" rinkoje, tai skelbimų talpinimas į facebook grupes Plungės skelbimų ir pan. Šiam reikalui pagelbėjo pažįstama, mat iš manęs menkas ir naudotojas ten, turiu paskyrą dėl puslapių, ir reklamos tikslais ateičiai.
Taip pat, reklamos platinamos tarp http://ad.mywap.eu reklamos sistemos, bet tai aišku nesuteikia tikslinės auditorijos kuri šiuo atviju reikalinga. Apibendrinus, šiai dienai puslapis jau turi šioki toki susidomėjimą, nėra visiškai tuščias.

Teko ir apsišaut, patalpinus reklaminį skelbimą į didelio skelbimų portalo "www" kategoriją ir sumokėjus ~10e už skelbimo aktyvavimą ir jo iškėlimą dienai, skelbimas buvo užblokuotas, dėl taisyklių pažeidimo. Konkrečiai, tai taisyklė tokia, kad negalima reklamuot konkurenciją keliančio puslapio. Kaltas, neperskaičiau taisyklių kurias tektu skaityt valandą, dėl jų gausos, tai ~10e ištirpo per valandą.

Su skelbimų puslapiu konkrečiai orentavausi tik į artimiausio miesto skelbimus todėl, kad manau jog tokio puslapio reklamavimas daug paprastenis, galima tiesiog iškabint skelbimus mieste, talpint skelbimus į laikraštį, ir pan. Su skelbimų puslapiu kuris orentuotas į visus miestus nurungt didelį skelbimų portalą, praktiškai misija neįmanoma be maišo pinigų reklamoms. O su puslapiu kuris skirtas tik tam tikram miestui, visai įmanomas dalykas nurungt pagal miestą tuos kurie skelbia visos lietuvos skelbimus, nes vistik ne retas ieškantis kažko, pradžiai ieško savo mieste arba bent jau arti savo miesto. Tad pakankamai išsireklamavus, galima užsitikrint "sava" srauta.
Puslapyje skelbimo talpinimas nemokamas, apmokęstintos tik papildomos paslaugos kaip skelbimo paryškinimas ir skelbimo iškėlimo paslauga.

Galbūt ateičiai ir man tie skelbimai pravers kaip naudotojui, jei pavyks pakankamai išpopuliarint, kad puslapis neneštu minuso.


Naujas komentarasApsaugos kodas
Mano (78.58.213.107) 2017-04-12 / 16:01
Geraxebra.wo.lt
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu