Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Apsipirkimai el./parduotuvėse ir nesėkmės
Paskelbta: 2017-01-18 / 23:41    Gold
Kaip ir daugelis žmonių, internetu perku įvairiausias prekes kurių prisireikia, ir gerai pagalvojus apie pastarus pirkinius, susidarė nuomonė, kad jie buvo beveik visi gana nesėkmingi, galbūt visa tai lėmė, kad kaikurios prekės buvo pigios.

Pradedant nuo to, kad iš žūklės parduotuvės pirkau "žnyples" kabliam, trišakiam ištraukt. Prekę kaip ir visada gavau greit, tik pačios žnyplės pasirodo buvo kiek sulankstytos, tai net pajudint nejo jų, norint ištiest. Taigi, kad būtų galima naudoti, teko pasinaudot "plaktuko" paslaugom.

Po to ėjo MANTA MSP4510 PRO pirkimas kuris taipogi nenusisekė, apie tai buvau parašęs du įrašus. Bent tiek, kad šiai dienai ragelis pilnai funkcionuoja, bet prie to neprisidėjo nei servisas, nei dar kas. "Pasveiko" savaime po atnaujinimu.

Sekantis pirkinys buvo bevielės ausinės S-XBS (5 in 1), gavus prekę pasirodo, kad siųstuvas veikia su trukdžiais. O tiksliau beveik neveikia, kai norima kažką paleist iš įrenginio. Girdisi tyliai ir su trukdžiais. Na, bent radija veikia puikiai.
Bent tiek, kad prie jų buvo ir jungimo laidai, tai vistik ausines galima naudoti įprastai pasijungus laidus.


Tada dar vienas pirkinys buvo išmanusis laikrodis, rodantis pulsą. Su juo irgi panašu, kad kažkas neto.
Pulsą rodo, bet užsidėjus diržą kažkaip sunkokai jis tą pulsą matuoja, dažnai dinginėja pulso rodiklis, užtenka sujudėt, ir pradeda dinginėt arba apskritai dingsta, nors diržas uždedamas taisiklingai. Tai su tokiu bėgiojant, ar šiaip aktyviai užsiimant veikla, ko gero ne kažką ir pavyktu suprast.

O šiai dienai dar problema spręndžiama su vieno įrenginio įkrovikliu. O tiksliau šiuo atviju pasijutau kiek išdurtas.
Nusipirkau įrankį darbui, su akcija kiek daugiau nei 30e.
Reklama:
Dragonball.Lt Atsinaujino!

Gavus prekę ir ją išpakavus antradienį, nustebau pamatęs, kad komplektacijoje trūksta įkroviklio.
Parašiau į parduotuvę pagalbos el paštu, praėjo para, jokio atsakymo. Tada parašiau kokybės el paštu, su to pačio laiško kopija ir klausimu, pabrėždamas, kad noriu sužinot ar vistik įkroviklį gausiu ar ne, nes be jo man tokia prekė nereikalinga, tuo labiau, kad Lietuvoje identišku prekiu neteko matyt, ir apskritai kodėl turėčiau pirkti atskirai įkroviklį kai jis turėjo būti komplektacijoje.
Po keletos valandų gavau atsakymą, kad informaciją perdavė atsakingiem darbuotojam ir dar susisieks. Tai vistik dabar tenka laukt ką nuspręs tokioje absurdiškoje situacijoje.
O galiausiai tos el parduotuvės paslaugomis nebesinaudot ateityje paskatino tai, kad sekmadienį mano užsakyta prekė kainavo virš 30e su akcija, o antradienį ta pati prekė jau buvo pigesnė ant 10e su akcija.
Tai panašu, kad ten akcijos ant akcijos lipa. Nuo vieno nuplėšia daugiau, po to paleidžia pigiau.
Dar nuo ankščiau teko matyt tos parduotuvės tokias "akcijas" ir kaip jomis manipuliuojama, nėra ko stebėtis, kad tokiomis akcijomis tiki vis mažiau žmonių.
O "sekti" ir stebėti kainų pokyčius nėra nei laiko nei noro, juolab užsisakant ne vieną prekę dėl atsiėmimo patogiausiai viską sakytis iš vienos parduotuvės.
Ateičiai bandysiu užsisakyt iš kitų el parduotuvių.


Visos prekės iš skirtingų parduotuvių, tik paskutinioji prekė ir bevielės ausinės iš tos pačios parduotuvės, ir savaime suprantama tokia kokybė nuvylė. O grąžint prekes ar bandyt aiškintis, irgi variantas ne pats tinkamiausias, tiek finansine prasme, tiek ta "terlione" nes jau iš kitų supratau, kad kartais tik su teisėsauga pavyksta pažabot tokias parduotuves, kad grąžintu pinigus.

El. parduotuvių neviešinu, nes vistik kiekvienas turi savo nuomonę apie paslaugas, kokybę, ir ją išreiškia savaip.

Tai tokie pastarieji mano nelabai vykę pirkiniai kurių reikėjo, o pagalvojus apie tai kokias gavau, kyla savotiškas klausimas, gal galėjau apsieit ir be jų...


Naujas komentarasApsaugos kodas
Gold (78.61.63.52) 2017-01-21 / 14:47
Yra, bet man siųst jiem atgal ir mokėt už tai dar papildomus pinigus ir gaišt laiką, nėra prasmės, kai prekė tvarkinga tik ne pilna komplektacija. O dar neaišku kiek ten pas juos viskas dar trunka kol nuspręndžia grąžint pinigus ar ne. Blogiausiu atvėju jei negausiu įkroviklio, tada teks grąžint.
O apie kitas prekes kalbant, tai irgi kai prekė nėra brangi, neverta su jom terliotis ir sumokėt dar antrą tiek už visas kelionės, siuntimo išlaidas.
Dovydas (84.15.183.126) 2017-01-21 / 14:24
Bet yra ir gražinimo galimybė, tai gali pasikeisti arba gražinti ir viskas
Gold (78.61.63.52) 2017-01-20 / 18:27
Šiandien konsultavausi dar dėl to įkroviklio, tai dar laukia kol tiekėjai praneš jiem, kaip, kas dėl jo. Dvi paros praėjo, jokių žinių, tai pats susisiekiau vėl, dabar savaitgalis dar, tai panašu kad dar reikės luktelt nemažai.
O kas liečia kainas, tai labai jau "kandžios" jos. O ką jau ir kalbėt apie tas "akcijas" kai taip išsidūriau su pastaruoju pirkiniu. :D
Kardas (188.69.215.118) 2017-01-20 / 17:34
Labai patiko frazė "teko pasinaudoti plaktuko paslaugom". :D O iš tikro taip ir yra, kad viskas kas pigesnio, tai ne itin geros kokybės arba dažnai su brokais. Ir net ką brangesnio perkant kartais irgi nepasiseka. Bet ir realiai perkant pasitaiko, kad ne ką geriau buna...
Dovydas (84.15.190.208) 2017-01-19 / 17:35
Kol daikto pats neapsiziuri, net neapsimoka pirkti. Taip ir įkišinėja šudus Internetines parduotuves.
1 2
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu