Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Kai pavadinimas atitinka kokybę
Paskelbta: 2017-02-10 / 12:37    Gold
Buvau jau rašęs, kad iš vieno el. parduotuvės buvau užsisakęs kelias prekes, o tiksliau įrankius, ir vienas jų buvo ne pilnos komplektacijos, nebuvo įkroviklio.
Pranešus parduotuvei gavau atsakymą, kad informacija perduota atsakingiem darbuotojam ir kai žinos kaip, kas - praneš.
Viskas čia ok, jei tai ir būtų buvę.
Praėjus porai dienų, pasitikslinu, ar nėra jokių žinių, gaunu atsakymą, kad vis dar tikslinama su tiekėjais.
Praėjo dar 4 dienom, tikslinuosi vėl, gaunu tą patį atsakymą, kad tikslinama su tiekėjais.
Praejus dar savaitei (02.02) matau, kad nieko gero su jais nebus, ir bandau rast kompromisą, kaip galėčiau gaut įkroviklį, kad ir nuperkant dar vieną panašų prietaisą tos pačios firmos tik pigesnį, o pigesni dėl to, nes jame mažesnė komplektacija papildomai įrankiui, o juos jau turiu.
Aišku pilnos sumos mokėt nesiruošiau (nes juk jie man be įkroviklio atsiuntė prieš tai ir už kurį gerokai permokėjau) tai paklausiau ar gaučiau nuolaidą perkant, nes jų jokio patikslinimo nesulaukiu o įrankį pirkau ne tam, kad stovėtu nenaudojamas.
Reklama:
Geriausias žaidimas Lietuvoje! Spausk!

O čia ir buvo "viršūnė", negavau jokio atsako į tai.
Neturiu noro daugiau terliotis su tokiom "kokybiškom" parduotuvėm, tai į rekvizitus parašysiu atitinkamą komentarą apie tokius, ir daugiau neketinu naudotis tokiom sumautom paslaugom.
Taip, kad mano nuomone Pigu pavadinimas atitiko kokybė. Labai jau "pigiai" ir pasielgė.

Pliusas bent tas, kad po tokio įvykio ieškant kitos parduotuvės reikiamom reikmėm, pastebėjau, kad Senukuose gerokai geresnės prekės ir gerokai geresnėm kainom, tai reziume už tą kainą kurią prašoviau perkant įrankį iš Pigu, Senukuose būčiau nupirkęs daug didesnę komplektaciją ir dar net pigiau, ką būtent šiuo metu ir padarysiu.

Dar papasakosiu kokias pardavimo gudrybes pastebėjau, stebint tam tikras prekes ir "akcijas", konkrečiai Pigu.
Pradžiai tai, tos "akcijos" kiek pastebėjau grupuojamos į kelias grupes.
1. Kai kaina tikrai nukrenta (pvz mano atviju nuo ~35e nukrito iki ~24e)
2. Kai kaina išlieka tokia pati ar bent beveik tokia pati o "akcija" neva galioja dar kelias dienas.
3. Kai ant prekės rodoma "gera kaina"
4. Kai skelbiamas "nemokamas pristatymas"

O kai pažiūri kaip viskas vyksta, ir supranti, kad kartais už prekes gerokai permokama.

Pavyzdžiui, kai yra ta tikra "akcija" kaina tikrai numažėja bent kažkiek, ir keliom dienom kaip ten kad jie skelbia, kad akcija galioja tiek ir tiek dienų.
Antru atviju, tai tik vaidinama, kad "akcija", nors realiai kaina ta pati, o skelbiama, kad akcija galios dar tiek ir tiek dienų.
Trečiuoju atviju, kaina irgi siekia savo lubas ir yra dydžiausia kokia būna, ir kaip ten jie rašo, kaina kuri nekinta. Čia skaitosi gera kaina, kai sumoki dydžiausią sumą (jiem gal ir gera kaina).
Ketvirtuoju atviju, taipogi kainos siekia lubas, kiek jos brangiausiai kainuoja ir skelbiamas, kad pristatymas nemokamas. Aišku, papildomai mokėt nereikia, ir nuo tos kosminės sumos nusirašo keli eurai, bet tas permokėjimas atperka viską.

Reziume, jei prekės nereikia skubiai, tai rekomenduočiau sekt akcijas bent savaitę, ir sulaukt to momento, kad tikrai prekei yra bent kažkokia akcija, ir galima nepermokėt, tai kaip sakant išgręžt viską ką tik įmanoma. O kainos keičiasi kas kelias dienas, tai jei prekės nereikia skubiai, visai įmanoma sulaukt ir pigiau.

Dar vienas dalykas kurį pastebėjau ir į kurį rekomenduočiau atkreipt dėmesį pirkėjam, tai reklamos.
Vienur ar kitur naršydami matome reklamas, tai Google, tai kokias kitas, ir ten reklamujamas prekės, tas kurių galbūt nesenai ieškojote tarp Google paieškos, tai visai neseniai atkreipiau dėmesį, kad paspaudus ant tokios reklamos, Pigu įrankių prekės pasikeitė gerokai (nes jų ir ieškojau). Pačios pigiausios prekės buvo neberodomos, nors ir pasirinkus rodyt nuo pigiausių. Buvo rodomos tokios pavadinkim "vidutiniokės" kurių kaina gerokai skiriasi nuo tų pigesnių.
Tai vėlgi čia tokia Pigu reklamos gudrybė, kad jei jau ką nuperka, prekė atpirktu gerokai ir reklamos išlaidas.


Naujas komentarasApsaugos kodas
Pirate (195.12.167.250) 2017-02-27 / 15:42
visur dirba žmonės, todėl taip ir yra :)
Kardas (188.69.192.215) 2017-02-13 / 13:37
Asmeniškai iš PIGU dar nesu pirkęs, bet kitomis irgi labai žinomomis parduotuvėmis teko jau kiek nusivilti. Du kartus dėl aprašymo neatitinkančių prekių ir pažeidimų, apgadinimų (nors originali pakuotė atrodė taip, tarytum niekad neatidarinėta, banderolės ir t.t., o viduj "staigmena" įbrėžimai ant to įtaiso), priėjau išvados, kad ta prekė mėtėsi jų skyriuje, vitrinoje, o tada įpakavo naujai ir išsiuntė. Kitoje parduotuvėje iš esmės lyg ir ok buvo, bet kiek šokiravo tas Piratės paminėtas "žmogiškas faktorius". Užsakytas prekes ketinau atsiimti pats jų skyriuje, gavau SMS, kad galiu atvykti, nuvykau kitą dieną. Padavė, apsižiūrėjau, kad trūksta vienos specialios jungties. Tai tas darbuotojas pasakė, kad "oi nepykit, atkeliaus tik poryt", aišku pasipiktinau... Tuoj pasiūlė kompromisą atnešė kitam žmogui supakuotą užsakymą, atplešė, išemė reikiamą jungtį ir padavė man. Na aš gavau viską ką užsakęs, bet neabėjoju kad tas kitas žmogus susidurė po to su keblumais, kai iš jo užakymo buvo išimta prekė. Kitaip tariant, visos tos el. parduotuvės panašiai dirba. Ir ne visada juose pigiau nei tikroje parduotuvėje.
Pirate (195.12.167.250) 2017-02-13 / 11:59
jei norit greito atsakymo, visada rašykite per fb kokiam komentare :D per valandą išspręs :D
Gold (78.61.63.52) 2017-02-12 / 21:47
Na reklamų tai tikrai netrūksta iš jų, būna kad ir po 2 per dieną, tai geriausiai atsisakyt to naujienlaiškio jų.
Gold (78.61.63.52) 2017-02-12 / 21:42
Nemanau, kad be reikalo. :) Vienas dalykas, kad ne pirmas kartas kai ne pilna komplektacija ateina, tik dėl smulkmenos ankščiau nesikreipiau, nes ne itin ir buvo reikalinga komplektacijos dalis, kitas dalykas neturiu nei laiko, nei galimybių laukt kol jie "ankščiau ar vėliau" susisieks su manimi ir patikslins man kas, kaip, kai užsisakau įrankį darbui, kuris reikalingas jau ant dienų o ne po mėnesio, o kai perki tai juk to ir tiekies, kad nusipirkus, gavus bus galima naudotis, nesitiki kad ateis ne pilna komplektacija ir reikės palaukt kelias savaites ar mėnesį kol pradės kažkas rutuliuotis. :)
Kai atsakymo nesulauki per 8d, tai čia jau pakankamas laiko tarpas. Kai galiausiai nusiskundimas pasiekė viešumą, tada pamatę iš karto ir susisiekė. Tada atsirado ir sprendimas, kurį manau galėjo jau patikslint ir daug ankščiau, nes greit jau mėnuo bus nuo tos dienos, kai atsiemiau prekę ir pranešiau, kad nėra įkroviklio. :)
Apie pačią prekę kalbant, nežinia kaip ten viskas atsitiko, nes vistik visa prekė tai tokia dėžė/lagaminėlis, kuriame viskas ir buvo, ta pati dėžė buvo aptraukta, tai čia manyčiau gal iš tiekėjų tokia prekė atkeliavo jau pas juos.
1 2 3
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu