Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Apie "Gaidynus", "Paukštynus", "Lamerius"
Paskelbta: 2017-08-29 / 12:44    Gold
Eilė metu jau kai gyvuoja visokie "gaidynai", "paukštynai", "lameriu" sąrašai ir panašiai. Šiai dienai gal tokie dalykai jau kaip ir numirę, bet dar atsiranda tokių kurie skelbia tokias nesąmones. Pagrinde kiek mačiau gyvuoja vienas creatorinis puslapis kuris praktiškai ir šmeižia visus kitus to paties creatoriaus puslapius, kurie kažką užbanina, kažką padaro tikriausiai kas nepatinka vienam ar kitam. Iš esmės, pats puslapis yra niekam tikęs ir palei viską tiktu kaip "lameris", nes bėga mano puslapiuose ir ubagauja mėtant reklamas. Kokie žmonės gali tokius puslapius kurti ir taip piktybiškai skelbti nuotraukas, kontaktinę informaciją, matyt tik kiekvienas savaip nuspręsti gali. Ko gero tokie žmonės metų metais pjauna vieni kitus ir šmeižia. Kad yra tokių, niekam nepaslaptis, bet kitas klausimas, kodėl žmonės apsileidžia ir leidžia juos šmeižti, juodinti ir skelbti kontaktus ir kitus duomenis? Dar vienas klausimas, kodėl tokius dalykus leidžia daryti creatoriaus savininkas? Tie kurie skaitė ankstesni įrašą http://blogas.mywap.eu/29-meiztas-reikalai-su-policija.html žino, kad viename iš mano puslapių buvo patalpintas šmeižiantis skelbimas, dėl skelbimo žmogus parašė pareiškimą ir policija ėmėsi aiškintis. Pagal LR įstatymus pateikiau visus duomenis reikalingus/turimus. Nors nuo to laiko jau praėjo kiek daugiau nei mėnuo, vakar paskambino iš kriminalinės policijos, pasiteirauti ar galima pateikti informaciją sekundžių tikslumu, visi duomenys pateikti, ir tikiuosi kad tai padės pamokyt tokius veikėjus, ir supras, kad ir internete reikia elgtis žmogiškai.
Reklama:
Žaidimas DBZ gerbėjams

Šis atvėjis tik patvirtina, kad žmonėm reikia pastovėt už save ir internete, o ne leisti būt šmeižiamiem, juodinamiem.
Konkrečiu šio creatoriaus atvėju, gavus bent vieną pareiškimą (iš tų kurie ten šmeižiami), "papurtitu" visus. Pradedant nuo puslapio savininko, kodėl puslapije nesilaikoma LR įstatymų, puslapis pagal pačio creatoriaus taisykles ženkliai pažeidinėja jas, bet sėkmingai gyvuoja, nors ir pats creatorius gal jau ir apleistas. Betkuriuo atviju, pakankamai nemaži šansai tų "gaidynu" visų pamokyt.
Taip pat, kai creatorius leidžia kurti tokius puslapius ir laikyti, kuriuose skelbiami žmonių duomenys, žmeižiantys tekstai, creatorius pažeidžia puslapio talpinimo sutartį su tiekėju (hostingo, dedikuoto serverio nuomos ir pn.) pagal LR įstatymus.
Kai pažeidžiama sutartis su tiekėju, tiekėjai gali (kartais net ir privalo, jei pažeidimai nėra pašalinti) išjungti/nutraukti paslaugą. Todėl tokie "gaidynai" galėtu pakenkti ir visam creatoriui, jei tik kas pasiskūstų.
Tad lieka tik tikėtis, kad ateityje atsiras tokių kurie padarys paslaugą visiem kurie ten patalpinti.


Naujas komentarasApsaugos kodas
Komentarų nėra.
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu