Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Lumia | OS Windows Phone 8.1 > Windows 10 Mobile
Paskelbta: 2017-09-19 / 22:34    Gold
Prieš ~ du metus ieškant naujo mobilaus, nuspręndžiau išbandyti Microsoft Lumia 640 LTE, ko gero būtent Lumia patraukė dėl to, kad ieškojau kažko išskirtinesnio, o ne tų pačių jau nuvalkiotu firmu.
Tai kažkaip Lumia puikiai tiko, nors ir tuo metu, ir dar po šiol kartas nuo karto gaunu tokių repliku, kad nepirkčiau tokio, mažai appsu ir t.t. Įvertina kaip prasta pasirinkima.
Iš esmės tame buvo tiesos, su appsais reikalai prasti, o išmanus tikriausiai tam ir reikalingas, kad appsus naudot?
Man mobilusis buvo daugiausiai reikalingas darbo reikmėm, kad paskambint, parašyt, ir kad panaršyt internete, dar koks skype. Bet tokie dalykai įprastai jau daugelyje įrenginių būna iškart. Viskas nuo pradžiu tiko, viskas buvo gerai.
Šiais metais po kažkokių atnaujinimu nustojo veikti skype, kadangi skype naudojau jau retai, pagrinde el paštu, tai didelės bėdos nesukėlė.
Bet, kai su laiku prisireikė ir skype ir messengerio telefone, pasirodė, kad jau ir messengeris ten nepalaikomas. Ir šiaip įprasti appsai jau buve, tai vienas tai kitas pranešdavo, kad nebepalaikomi tokioje versijoje.
Kadangi tiek skype tiek messengerio turėjimas buvo svarbus, teko ieškot alternatyvos, ir kažkaip pagalvojau apie OS atnaujinima.
Blogiausiu atvėju buvau nusiteikęs jau ieškoti Androido kokio padoraus.

Reklama:
NESPAUSK ČIA!!!


OS atnaujinimas buvo gana paprastas, tik kiek ilgokas, pagrinde kol atsisiuntė ir kol įdiegė. Tai man užtruko kiek daugiau nei pusdieni (nesėdėjau ištisai prie mobilaus ir nelaukiau kada jau baigs), kadangi pirmiau OS buvo atnaujinta į Windows 10 Mobile, o po to dar teko atskirai įdiegti naujausius atnaujinimus, be kurių nejo naudotis skype, o kur dar kol visi appsai atsinaujino.
Bet po viso to vaizdas ganėtinai nustebino. Iš atsibodusio vaizdo viskas liko kelis kart gražiau, pradedant nuo tokių dalyku kaip žinutės, ir jose pateikiami tekstai, iki to kaip atrodo įprasti appsai kaip skype, messenger ir pan. Vaizdas kategoriškai pasikeitęs ir nepasakysi, kad dabar ten kažkuo prasčiau nei kokiame Androide.

Prie visų naujų patogumu prisidėjo ir ,,Outlook" paštas kurio pagalba šiuo metu galiu lengvai perskaityti ir atsakyti į svarbius el laiškus.
Tiesa, programėlių neapžiūrėjau, kiek padaugėjo, nes man jos nereikalingos, bet ko gero ir jų skaičius išaugo.
Apibendrinant, Lumia džiaugiuosi, ir kai šį nurašysiu, manau naujas pirkinys taipogi bus Lumia su Windows 10 mobile.


Naujas komentarasApsaugos kodas
sweet (84.15.177.68) 2019-10-24 / 09:59
Turiu lumia pagrindines programos neveikia.
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu