Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Cflow - Elektroninė IV apskaita
Paskelbta: 2017-10-04 / 00:30    Gold
Kai išsiėmiau IV - Individualios veiklos pažymą reikėjo apsvarstyti ir apskaitos galimybes, kaip tai daryti kuo paprasčiau ir lengviau.
Tam reikalui radau itin patogią platformą - Cflow, kuri viską kas susiję su IV apskaita, mokesčių mokėjimu, pajamų deklaravimu, viską sutvarko ir pateikia jau "gatavus" rodiklius, kas itin patogu.
Pradžiai tik užsiregistravus į Cflow reikia užpildyti kelis laukelius, nurodyti tarifus ir kitus veiklos duomenis.
O toliau jau galima naudotis paslaugomis ir išrašynėti sąskaitas-faktūras, pildyti išlaidų žurnalą ir kt.
Nors Cflow platforma yra mokama, naujiems naudotojams suteikiama 60d (jei neklystu) nemokama versijos išbandymo galimybė.
Po to norint naudotis toliau, reikia susimokėti mėnesinį fiksuota mokestį 4,99 EUR jei pasirinktas c-mini planas.
C-mini planas tinka visiems, kurie neviršyja 45 tūkst. eurų per pastaruosius 12 veiklos mėnesių.
Generuojant didesnes pajamas, prisideda PVM mokestis, todėl reikalinga dar ir PVM skaičiuoklė, tada reikalingas kiek brangesnis planas.
Bet tai nieko baisaus, nes tiek kiek sumokama Cflow paslaugoms, viskas priskiriama prie veiklos išlaidų, iš savo kišenės mokėti nereikia.

Reklama:
Išskirtinis DBZ!


Man didelis pliusas - lengvai išrašinėjamos sąskaitos-faktūros. Tai tiesiog galiu daryti mobiliuoju ir klientams pateikti nuorodą į sąskaitos-faktūros atsisiuntimą, tuo pačiu jiems pateikiama ir IV pažymos kopija. Pažymos kopijos dažniausiai, ar bent jau ganėtinai dažnai reikalauja įvairios firmos, kurios apmoka sąskaitas-faktūras.
Kadangi ten yra IV apskaita, paprastai, ganėtinai nesudėtingai pildomas ir išlaidų žurnalas, todėl šiai dienai su tuo bėdų dar neturėjau.
Reziume, sutaupo ir laiko, ir patogu.
Norintys išbandyti Cflow, tai gali padaryti per mano rekomendacinę nuorodą: https://cflow.lt/refe1bc1e06

Šiai dienai dar svarstau į ką investuot, kadangi mano serverių ir domenų kainos toli gražu nesudarys 30% sąnaudų nuo pajamų, tad už nemažą sumą galėčiau įsigyt šio to kas man praverstu veiklos plėtrai. Ko gero šiems metams tai bus investicijos į reklamas, o kitais metais į naują įrangą.


Naujas komentarasApsaugos kodas
Gold (78.60.154.87) 2017-10-17 / 09:38
Iv kaip ir neturėjo tokios kategorijos kuri būtų tinkama man, tai skaitos kaip "Niekur kitur nepriskirta veikla". Užsiimu su puslapiais, reklama ir panašiai.
keizah (213.159.60.107) 2017-10-16 / 22:35
Kokią iv vykdai?
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu