Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Adsterra reklamos tinklo pasikeitimai
Paskelbta: 2017-10-05 / 01:46    Gold
Jau buvau kalbėjęs apie reklamos platformą - Adsterra. Šią platformą naudoju ,,popunder" tipo reklamos publikavimui.
Naudotis pradėjau dar kovo mėnesį, per tą laiką šiek tiek teko susidurti ir su išmokėjimų problema.
Neužbėgant įvykiam už akių, norėčiau pasidalinti keliais pastebėjimais ir tuo, kiek pavyksta iš to dar uždirbti.
Maždaug prieš mėnesį ar du, Adsterra atsinaujino ,,publisher" platformą, ir šiai dienai vaizdas atrodo gana neblogas, o naujos funkcijos suteikia daugiau patogumo, tiek kontaktuojant su supportu, tiek naudojant platformos funkcijomis.
Buvo kuris laikas kai ,,strigo" statistikos žurnalas, ir nebuvo galimybės stebėt kiek parodyta reklamų, kiek uždirbta. Šiai dienai atrodo visas šias problemas jau išsprendė.
Reklama:
Geriausias Lietuviškas žaidimas! Spausk!

Kita problema kuri pasireiškė nuo pradžių buvo išmokėjimai. Pirmos išmokos nesulaukiau laiku, teko kreiptis į ,,supportą" ir pasitikslint dėl išmokos, tada pinigus pervedė tą pačią dieną. Po poros mėnesių kai atėjo diena dar vienai išmokai, nustatytu laiku išmokos vėl negavau, tad teko vėl kreiptis, tada pinigus vėlgi pervedė.
Trečia išmoka turėjo būti rugsėjo vidury, bet kiek pastebėjau pasikeitė Adsterra išmokų tvarka, ir nuo šiol parašoma konkreti datą kada bus išmokėta, todėl ir mano išmoka buvo atkelta iki 10.02, bet pinigus vistiek pervedė diena vėliau. Tai nėra didelė problema, ir tikiuosi, kad toliau neteks susidurti su išmokų problemomis.
Kitas dalykas kuris krito už akių, tai itin greitai besikeičiantis kompanijos pavadinimas. Visas tris išmokas gavau iš skirtingų kompanijų, įprastai gaunant pinigus per Paypal iš Adsterros, atskaitydavo dar 3-5% nuo sumos Paypal. O gavus paskutinę išmoką, gavau visą pilną sumą, nenuskaitė nei cento. Ar taip bus ir toliau, nežinia.
Taip pat pastebėjau, kad ganėtinai dažnai keičiasi ir reklamų adresas per kurias naršantį vartotoją nusiunčia toliau į reklamą. Ko gero tai yra dėl to, kad tokios ,,popunder" reklamos tikrai nėra ,,mėgstamos" žmonių ir naršyklių kūrėjų. Vienu metu buvo, kad nukeliant į reklamas man Microsoft pranešdavo, kad svetainė ,,nesaugi", po kiek laiko jau buvo nukreipinėjama visai kitu adresu ir visai į kitas reklamas. Šiuo metu kiek pastebėjau nukreipinėja į E-shopą, kas yra visai neblogai ir tiek negadina lankytojų srauto, kaip kad tokios reklamos kurios pranešinėja, kad ,,nesaugu".
Reziume, šiuo metu viskas atrodo geriau ir patikimiau nei prieš pusmetį.
Apačioje pateiksiu savo išmokų istoriją.
Jei yra norinčių išbandyti Adsterra, galite prisiregistruoti mano rekomendacine nuoroda: https://publishers.adsterra.com/referral/UJ1Y6xrfnE
Taip pat reiktu ir svetainės kurią lanko bent 300-500 unikalių per parą.

Blogas.mywap.euNaujas komentarasApsaugos kodas
Komentarų nėra.
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu