Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Analizuojam ZippyShare.com failų talpyklą
Paskelbta: 2017-10-06 / 01:32    Gold
Ko gero visi žino Lietuvoje plačiai naudojamą (ypač muzikos talpinimui) ZippyShare failų talpyklą, šiam kartui šią talpyklą pasirinkau ,,analizuoti" dėl to, nes iš šiose talpyklose plačiai talpinamos dainos, kas man kaip ir reikalinga dėl muzikos puslapių.
Zippyshare turi savo minusų, vienas jų sakyčiau tai, kad norint atsisiųsti failą reikia persikelti į Zippyshare puslapį ir tik tada siųstis, aišku dar pakęsti ir reklamas.
Kitas dalykas, ribotas failų galiojimo laikas. Tiksliai nežinau, bet failai nesiunčiami ~ mėnesį ar du, pašalinami iš talpyklų. Kas iš esmės su laiku sukelia nepatogumų muzikos svetainėms, kai senesnius failus reikia talpinti iš naujo.
Taip pat failai pašalinami iš talpyklų dėl autorinių teisių, kas pasitaiko irgi gana retai, ypač naujesniom dainom.
Dėl pastarojo dalyko, savo svetainėse automatiškai tikrinu dainas gana dažnai, ir nebeveikiančias pašalinu. Tai padeda išvengt bėdų dėl autorinių teisių pažeidimo, kai autorių atstovai kreipiasi dažniausiai net ne į puslapio savininką o iš karto į serverio tiekėjus, pastarieji pagal LR nustatytus įstatymus fiksuoja paslaugos sutarties pažeidimą, nors integravus automatinį tikrinima šio dalyko jau pavyksta išvengti.
Reklama:
Geriausias žaidimas Lietuvoje! Spausk!

Nenukrypstant nuo temos, mintis buvo išrast ,,dviratį", kad būtų galima apeit esamus Zippyshare minusus.
Įdėja kilo iš karto tik peržiūrėjos Zippyshare ,,source kodą", neprireikė nei 10 min ir jau įdėja buvo ištestuota.
Pastebėjau galimybę ištraukti failus ir atsiųsti į įrenginį be perkėlinėjimo į Zippyshare, kadangi failas atsiunčiamas, automatiškai prasitęsia ir failo galiojimas, kas reiškia, kad turint nors ir keletos šimtų tūkstančių dainų archyvą, parašius kodą visas turimas dainas būtų galima atsiuntinėti fiktyviai ir taip pratęsinėti galiojimą, kad jų nepašalintu iš talpyklų.
Artimiausiu metu savo muzikos svetainėse (kurios būtent ir talpina Zippyshare dainas) planuoju sukurti botus kurie dainas iš kitų puslapių ištrauktu automatiškai vidurnaktį ir nereiktu pačiam vargintis ir laukti kol dainos bus ištraukos (nors dainas imti iš kitur gal ir nelabai gražus poelgis, bet nereikia pamiršt, kad failai talpinami nemokamoje talpykloje kuri failus platina viešai).
Taip pat planuoju pritaikyt ir šiandienos ,,atradimą" dainų atsisiuntimą be perkėlimo.
Dar neteko niekur matyti tokios įdėjos, kad dainos būtų atsiunčiamos iš Zippyshare vos paspaudus svetainėje ,,atsisiųsti", taip pat kiek teko matyt visi muzikos puslapiai vargsta ir su tom neveikiančiom dainom.
Tad ir pats neplanuoju atnaujint visų savo dainų archyvo, kadangi taip būtų daroma tik meškos paslauga visiem puslapiam kuriuose tos pačios dainos galiotu tiek pat kiek ir pas mane.
Kadangi tai konkurencija, visu gėriu dalintis negalima.

Iš kitos pusės, įdomu kaip automatinį dainų atnaujinimą ir tiesiogini failo atsisiuntimą įvertintu kiti puslapiai, kurie visus failus talpina į Zippyshare patys.


Naujas komentarasApsaugos kodas
keizah (213.159.60.107) 2017-10-16 / 22:32
gaila, to wapo laikais nepasugebėjom padaryt :)
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu