Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Atsisakoma Adclick reklamos
Paskelbta: 2017-11-07 / 22:51    Gold
Kiek seniau rašiau, kad pradėjau naudoti Adclick reklamą. Norėjos išbandyti Lietuvišką projektą. Kaip ten kas, buvau rašęs.
Kas liečia pinigų išmokėjimą, bėdų irgi nekilo. Pirmą išmoką 50e surinkau ko gero maždaug per savaitę. Antroji išmoka už nepilną mėn gavosi kiek daugiau nei pusantro šimto. Šios išmokos dar negavau, ir šiuo atviju nežinia ar ir gausiu.
Kadangi šio mėnesio pradžioje nusiuntus sąskaitą (kiek daugiau nei pustrečio šimto, kadangi reklama jau buvo rodoma visą mėnesį) už praėjusi mėnesį gavau atsakymą, kad reklamų užsakovai skundžiasi labai prastu srautu iš mano puslapių ir paspaudimai vykdomi iš tų pačių ip adresų. Dėl šito praradau prisijungimą prie Adclick ir man jį neva atkurt turėjo tada kai paskaičiuos kiek prispaudyta buvo iš tų pačių ip. Pabandžiau pasigylint, ar gali patikslint konkrečiai iš kokio puslapio tie paspaudimai kartojasi, konkretaus atsakymo negavau, paminėti visi, nors didesniais kiekiais paspaudimų galėjo pasigirt tik vienas puslapis.
Paaiškinus, kad specialiai nei pats, nei kažkas kitas nespaudo reklamų, suderinom, kad pakoreguosiu reklamų pozicijas. Tiesmukiškai sakant, reikėjo nukišt reklamas kad jas mažiau kas spaustu matyt. Šito aš nepadariau, nespėjau, dėl asmeninių priežaščių. Kadangi nepadariau to ką įsipareigojau, gavau laišką, kad pasikartojantys paspaudimai vyksta ir toliau, tad reklamos transliavimas man nutraukiamas ir anketa blokuojama, o visi pinigai bus grąžinti reklamų užsakovams.
Reklama:
Dragonball.Lt Atsinaujino!

Pastarasis dalykas kiek papiktino. Pradžiai, kodėl man nebuvo pranešta apie tai ankščiau, o dabar apie tai sužinojau tik tada, kai pateikiau pustręčio šimto sąskaitą. Kitas dalykas, ką aš ir pasakiau jiems, neprofesionalu, kad iš jų pusės taip "saugomos" užsakovų reklamas, kad jas spaudo kas tik nori ir kiek, o kaltę prisiima puslapio savininkas. Skirtu laiko daugiau apsaugoms, ir nebūtų to.
Labai jau absurdiškai atrodo tai, kad priverstinai siūlo užtikrint, kad nebus daugiau paspaudimų iš tų pačių ip, ar atsitiktinai paspaustų. O kaip tokius dalykus užtikrint, tai matyt lieka nežinioje.
Reziume, pasireklamavo mėnesį nemokamai.
Tad šios svetainės jau nerekomenduočiau niekam, uždirbt eina neblogai, bet panašu, kad po to purtosi mokėjimo.
Vietoj Adclick reklamos dabar ieškau kokio kito patikimesnio užsinietiško partnerio.
Šiai dienai galiu pagirti Bepolite.eu reklamas, bet apie tai jau atskiras įrašas bus.


Naujas komentarasApsaugos kodas
Gold (78.60.154.87) 2017-11-10 / 08:06
Blokuota iš seniau.
keizah (84.15.187.254) 2017-11-10 / 02:11
O kodel nenaudoji adsense?
Gold (78.60.154.87) 2017-11-08 / 20:46
Kardai, suktas biznis čia, nes pagal viską turėjau gaut ~50 proc nuo to ką jiems mokama už reklamą. Na ir reklamos, tai tokios absurdiškos iš tikro. Reklamuojamos eferistų svetainės, kurie siūlo loteriju "laimingus" skaičius, bilietų pirkimą ir t.t. Tai vėlgi iš tikro nežinia kas ir už tų reklamų slepias ir kala pinigus apgaudinėjant žmones. :)
Gold (78.60.154.87) 2017-11-08 / 20:42
keizah, Nebandęs dar. Porą dienų prablūdinau ieškant kokio padoraus užsinietiško naujo partnerio, bet kad visur centus moka, neapsimoka terliotis su tokiais. Jei Lietuviškas dar vienas reklamos tinklas nepriims, tai ko gero ir liksiu ties Bepolite ir Adsterra reklamom. Iš jų naudos ~2x mažiau lyginant su tuo ką pavyko susinkt iš Adclick. Mažiau reklamų, kokybiškesnis naršymas lankytojam, toks ir pliusas.
keizah (213.159.60.107) 2017-11-08 / 20:20
o iš affiliate nebandei uždarbiaut?
1 2
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu