Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Beieškant naujų reklamos partnerių
Paskelbta: 2017-11-10 / 21:28    Gold
Prieš tai rašiau, kad pradėjau ieškoti naujų reklamos partnerių. Per porą dienų praverčiau ne vieną dešimtį užsinietiškų ,,ad network'ų" ir galiu pasakyt tiek, kad kažką rasti tinkamo - sunku. Vienas dalykas, Lietuviškas srautas superkamas už centus, kitas dalykas, sunku sudomint lankytoją kai jis mato reklamas kurių nesupranta arba jos visiškai neaktualios.
Pop-Under reklamų pridėti jau neplanuoju, kadangi jom naudoju Adsterra, tad šiuo atviju ieškau partnerių banerinėm reklamom.

Blogas.mywap.eu
ADnow
Pabandęs kelis variantus, šiai dienai likau ties Adnow.
Kadangi ko gero tai vienintelis man prieinamas netowrkas, kuris moka palyginus dar visai neblogai. Už vieną paspaudimą kartais gaunasi daugiau nei 0.01 dolerio, kartais mažiau. Iš pirmo žvilgsnio atrodo taip: kuo mažiau reklamos peržiūrų, tuo gauni daugiau už reklamos paspaudimą, o kai peržiūrų skaičius pakyla, ir už paspaudimą moka mažiau. Nors koks iš tiesų principas, sunku pasakyt.
Šiuo metu tai pakankamai geras variantas, lyginant su kitais. Iš patogumo pusės, reklamos pozicijos čia kiek nestandartinės, lyginant su kitais. Galima viską pasiredaguoti pagal savo norą, dydį, spalvas reklamos apvado ir t.t. Bent jau Lietuviškai auditorijai, reklamos rodomos Lietuvių kalba, reklamuojama iš esmės kažkokias keistas reklamas nuo ligų ir t.t. Realiai tai yra eferistinės reklamos, ir nieko daugiau, bet bent jau Lietuviškai parašyti tekstai.

Blogas.mywap.eu
ADnow statistika
Per 4 dienas, susirinko per 5 dolerius. Minimali išmoka nuo 20-ties dolerių Paypalu.
Kol kas kažką daugiau pasakyt sunku. Jei yra norinčių išbandyti ADnow, galite užsiregistruoti per mano rekomendacinę nuorodą http://adnow.com/?referral=317780

Reklama:
Nugalėtojams 100 Eurų!!


Blogas.mywap.eu
Adcash
Kitas networkas mano bandytas dėl kurio dar dvejoju yra Adcash
Išbandyti šią platformą buvau pakviestas jų jau rugsėjo mėnesį. Kadangi tada su reklamom plėstis neplanavau, taip ir liko neišbandyta. Kai pradėjau ieškoti naujų partnerių, atsiminiau tą kvietimą ir nuspręndžiau pasiteiraut. Čia galima pajuokaut, kad kol susisiekiau su manageriu, buvau vis siuntinėjamas. Teko bent 3 kartus siųst laišką vis kitu paštu, kadangi vienas žmogus ten jau nebedirba, kitas atostogavo, tai vis nukreipdavo į kitą managerį, kol galiausiai gavau atsakymą, kad mano laišką perdavė savo kolegai ir jis mane supažindins su viskuo kas ten kaip, ir patvirtins mano svetaines. Gana greit svetainės buvo patvirtintos, manageris atsiuntė savo kontaktus, pasiūlė pridėti į skype ir pan. Išbandžiau reklamas, talpindamas kiek daugiau nei pusdienį. Esu tikras, kad banerinės reklamos man nėra naudingos, nors jos visai ir neblogos, bet mano svetainėse jos tiek paprasčiausiai neaktualios, nes vistik užsinietiškos. Bet kas liečia Pop-Under reklamas, galbūt iš to ir eitu surinkt daugiau nei ant Adsterra. Bendrai paėmus tos reklamos išbuvo apie kiek daugiau nei dieną, iš to susirinko 0.47euro. (Kadangi ten Estiškas networkas, mokama eurais.)
Pagrinde visas uždarbis iš Pop-Under reklamų, bet jų ilgai netalpinau. Ties tuo ir užmečiau visas tas reklamas. Šiandien susisiekė manageris, pasiteiraudamas kokia patirtis naudojant jų platformą. Kiek paderinom dar, galbūt reklamas išbandysiu dar savaitei. Kadangi pagal managerį, yra nemažai reklamų kurios gerai apmokamos ir Lietuviškam srautui. O taip yra iš tiesų ar nėra, bus matyt.


Kadangi čia tiek teko išbandyt įvairių reklamų, kilo minčių pačiam paleist paprastą reklamos sistemą WAP puslapiam. Kad kiekvienas iš savo puslapio galėtu rinkt centus ,,paramos" principu.

Tiek šiam kartui apie reklamas.


Naujas komentarasApsaugos kodas
SET (84.46.255.109) 2017-11-13 / 09:48
Nu reikes isbandit! 👍
Gold (78.60.154.87) 2017-11-11 / 17:35
Na ten galima tik užsisakyt reklamą.
keizah (213.159.60.107) 2017-11-11 / 17:07
http://ad.mywap.eu/ taigi turi
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu