Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Tinklalapių puošimas...
Paskelbta: 2017-12-01 / 19:07    Gold
Šiuo laiku jau itin aktualu ,,puošti" puslapius/tinklalapius kalėdoms. Kas sulaukė gruodžio mėnesio, sveikintina dar. Kas pradėjo dar lapkritį, tai iš ties kvailai atrodanti ir išreikšta įdėja, jau nuo lapkričio apsikarstyt kalėdinėm kepurėlėm, žaisliukais ir panašiai. Asmeniškai aš, manau, kad tokie žmonės arba dar nesubrendę ir labai jau laukia kalėdu, arba tiesiog nesupranta kalėdų esmės ir daro, kad daryt. Aišku visokios parduotuvės, ypač internetinės suskuba pasipuošt ir pradėt siūlyt visokias išgalvotas akcijas. Tai yra suprantama, kur verslas, pinigai, ten žmogiškumo nerasi, bet į tokias parduotuvės netenka dažnai užsukt, tai bent nebado akių.
Tą pasipuošimą irgi derėtu vertint mano nuomone skirtingai. Pavyzdžiui, aš pats mėgstu keist puslapių banerius pasikeitus sezonui, kiekvienas sezonas turi savo banerį. Kai kur ir švenčiu metu pakeičiu banerį, pavyzdžiui per koki helovina (nors jokia čia šventė, bet žmonės vis tiek tai mėgsta) ar dar kažką kol vyksta puslapyje kokia akcija su tuo metu esančia švente susijusi 2-3d būna ir baneris atitinkamos šventės.
Reklama:
Laikas prisiminti gerus laikus

Šiandien taip pat daug kur pakeičiau banerius kurie su snaigėm, pabaltavę, už lango esantis vaizdas privertė pasiskubint ir pakeist banerius, nors nežinia kiek ilgai toks vaizdas užsiliks.
Bet toli gražu tai nėra kalėdinės puošmenos, tai yra kaip ir įprastai, naujas sezonas - naujas baneris. O kalėdinius banerius galbūt pakeisiu įpūsėjus mėnesiui, tikrai ne ankščiau nei likus 10d, nes ankstintis tikrai nėra prasmės.
Kad ir kaip pažiūrėsi, sunku suprast kokia esmė puošt puslapį jau lapkritį, nors puošia ir ne tik puslapius. Bet tai jau tiesmukiškai tariant bukumo požymis, jei lapkritį pasipuoši kokia eglutę.
Kas suka biznį, tuos dar galima pateisint, nes jų esmė kuo daugiau nugręžt tokius kurie džiaugiasi tais visais atributais, susivilioja akcijom ir t.t. Bet kai tarkim namie puošiama tokiu laiku eglutė, ar dar kokie papuošimai, tai jau atrodo tikrai nekaip.
Panašiai ir su nupuošimais, šiais laikais viskas užsibūna tiek, kiek nederėtu. Kitaip sakant, šventės užsibūna ilgiau nei turėtu.
Asmeniškai man, visie tie skubėjimai, ir užsitęsimai, nuvalkioja šventę. Bet simboliškai pasipuošt eglutę likus ~ savaitei iki kalėdu, ar pasikabint kokias girliandas, smagu.
Ketvirtadienį pravažiuojant vienu miestu kaip tik statė gyvas egles, viena didelė, kita mažesnė, ką visai teigiamai įvertinau, tikra eglė ir lieka ta, kuri iš miško, o ne ta kuri sustatyta iš dalių.
Reziume, skubėti ir nuvalkioti nėra ko, reikia tik mokėt džiaugtis atėjus laikui. :)


Naujas komentarasApsaugos kodas
Kardas (188.69.194.152) 2017-12-02 / 07:52
Kai nuo lapkričio pasipuošia, tai atėjus šventėms tie papuošimai jau būna spėję nusibosti. :) Šiaip kas nori puoštis su Kalėdine tematika jau, tai rytoj prasideda Adventas. Galima pasikabint (ar tinklapyje įdėt irgi) Advento vainiką. O eglutei ir t.t., savas laikas bus. Kas ne laiku ir ne vietoj, tai tikrai ne itin atrodo.
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu