Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Reklamų apžvalga
Paskelbta: 2017-12-24 / 22:01    Gold
Kuris laikas nieko nerašiau apie reklamas, tad galima apžvelgti kaip juda reikalai.

Bepolite.eu
Mano mėgstamiausias networkas apie kurį jau rašiau ne kartą. Ne per seniausiai teko pastebėti, kad kiek atsinaujino išvaizda, čia vieni iš tokių atnaujinimų kuriuos galima ir pamatyt. Smagu, kad nestovi vietoje ir vis juda.
Pastaruosius du mėnesiu surinktų sumų kažkodėl nepriskiria prie ,,išmokamų", kol suma nėra priskirta tinkama išmokėjimui, tol jos negalima išgryninti. Įprastai tokie priskirimai vykdavo kiekvieną mėnesį, ar dukart per mėnesį, o pastaruosius du mėnesius kažkodėl viskas sustojo. Galbūt prieš naujus metus dar priskirs. Šiuo metu susikaupė maždaug už tris mėnesius, tai pirmas priskirimas turėtu būt už du mėnesius sukauptus pinigus. Čia pagrindinis Bepolite minusas, niekada nėra aišku kada bus priskiriami sukaupti pinigai, o visa kita ten tiesiog puiku. O ir kai priskiriami pinigai, jų išmokėjimas trunka iki 45d. Tad šiuos pinigus galbūt gausiu tik vasario-kovo mėnesį.

Adsterra.com
Su Adsterra viskas kaip ir ,,nusistovėję", mokėjimai generuojami laiku, išmokos laiku. Pastaruoju metu gaunamas CPM siekia daugiau nei dolerį, mažiau nei 90 cnt nenukrenta. Kas leidžia daryt prielaidą, kad svetainės srautas vertinamas geriau nei prieš tai. Savaime suprantama, kuo didesnis CPM, tuo didesnis uždarbis. Labiausiai stebina ,,United Kingdom" nustatytas CPM. Šio mėnesio vidurkis yra $3.12.
CPM - yra mokama suma už 1000 reklamos parodymų, tai už 1000 parodymų gaunas 3 doleriai. Iš ties įdomu kaip reikalai tom svetainėm, kurios turi dydžiąją dalį UK srauto, ar jiem CPM gerokai numažinamas, o gal pakeliamas dar daugiau.
Lieka tikėtis, kad CPM su laiku dar, kaip ir srautas. Kuo daugiau, tuo geriau.

Reklama:
*


ADnow.com
Išbandžius ADnow, kai numažėjo mokama suma iki keliolikos centu per dieną, pašalinau visas reklamas. Man tai buvo nenaudinga. Per tą laiką kurį talpinau reklamsa, spėjau surinki iki minimalios išmokos. Atėjan išmokėjimo generavimui, mano svetainės buvo pašalintos iš sistemos, dydžioji dalis uždarbio numinusuota. Viskas dėl to, kad kažkas neatitiko jų taisyklių. Tiek to, šį reikalą užmečiau, vis tiek buvo nenaudinga.

ADCash.com
Dar vienas networkas kurį planavau išbandyt. Kai pirmą kartą bandžiau, iš ties gavos nelabai naudingai čia. Bet kai po to susisiekė konsultantas, aptarus esamu klausimus ir paklausius patarimų, iš ties pasirodė, kad verta laikyt šias reklamas.
Reklamos kaip jau įprasta, banerinės paprasto, ir Pop-Under. Paskutinis konsultanto patarimas buvo palaikyt reklamas bent savaitę, ir iš ties buvo nemažas skirtumas kiek mokėjo pradžioje, o kiek po to. Praėjus keliom dienom nusistovėjo CPM ir po šiol per dieną susirenka 2-3 eurai, geriausiais atvėjais kiek daugiau nei 4.
Po šiol yra vienas dalykas kuris man nesuprantamas. - Kaip mokama už banerines reklamas. Būna dienų, kad iš jų susirenka euras ar du, būna kad visiškai tik keli centai. O reklamos visada atrodo tos pačios.
Pirma išmoka susirinko kiek daugiau nei minimali. Minimali išmoka 25e.
Pirmą išmoką turėčiau gauti sausio pradžioje. Po to turėtu nusistovėt viskas taip, kad kiekvieną mėnesį gausiu po vieną išmoką už praėjusi mėnesį.

Tiek apie šiuos networkus. Naujų jau nebeieškau ir neplanuoju ieškoti, kol ,,nekrito" bent vienas iš naudojamu.


Naujas komentarasApsaugos kodas
gaga (37.0.237.63) 2019-10-01 / 13:53
„Musėt ir šita portala pavogei vagie supistas... LATGAI pranešiu tave lopini dar netaip bedu turėsi. By 2n2lis“
ArvydasK (84.15.191.78) 2018-01-27 / 10:05
2n2lis naujas atsirado, neteršk mano slapyvardžio su neaiškiu savo projektu. :)
Gold (78.60.154.87) 2018-01-14 / 09:10
Pas Kardą pabandykit paklaust, gal užsiimtu. http://drawings.lt
2n2lis (78.60.95.96) 2018-01-13 / 23:14
Mažu žinot kas papaišytų banerį http://gm.len.lt/
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu