Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
Musicvale Klonas
Paskelbta: 2018-03-26 / 19:59    Gold
Kartas nuo karto pasitaikydavo, kad viena ar kita svetainė talpindavo mano talpyklos nuorodas. Kiltu mintis, ar gaila, tegu naudoja. Bet deja.. Kai už viską reikia mokėti, srautas yra svarbus paties svetainėse, todėl kiekvienas srauto nukrypimas kažkur kitur, reikštu tai, kad iš mano kišenės kažkas galbūt ir uždirbinėja. Įprastai tokius atvėjus sutvarkydavau taip, kad einant iš tos svetainės kurioje mano talpyklų failai (kurie skirti tik mano puslapiam) neatsiųstų failų o tiesiog nukeltu į mano puslapį. Aišku, gal kiek ir negražu, bet imti failus už kurių talpinimą mokama, irgi negražu.
Kaip ir minėjau, tokie atvėjai pasitaiko gana retai, ir yra greit sutvarkomi.
Reklama:
*

Bet pastaruoju metu ypač nustębino viena svetainė, kurioje ne kaip įprasta pasisąvintos nuorodos ar dar kažkas, o tiesiog klonuojama svetainė. Sakydamas "klonuojama" tai turių ta ir omeny. Einant kupabet11.com svetainės adresu buvo atverčiama http://musicvale.eu svetainė. Buvo? Taip, buvo. Bet apie tai plačiau vėliau.
Toks dalykas iš tiesų kiek nustębino, ir tuo pačiu papiktino. Nustębino iš ties tuo, kad dar yra tokių kurie sugalvoja tai daryt. Matomai kažkas paplušėjo ne vieną minutėlę, kad viskas veiktu, nes tiek grafiniai elementai, css failas, viskas saugoma ir tame puslapyje, kadangi viskas atviro kodo, tokius dalykus išsitraukt nėra sudėtinga.
Iš techninės pusės, tai nėra koks stebuklas, tiesiog cURL pagalba svetainė atvaizduojama minėtoje svetainėje.
Paprasčiau sakant, viskas identiškai veikia, ir kai tik kas pasikeičia Musicvale.eu, pasikeičia ir toje minėtoje svetainėje, nes ten tiesiog atvaizduojamas Musicvale.eu tūrinys ir jų redagavimo galimybės iš esmės yra gana ribotos.
Kiltu klausimas, kokia iš to nauda?
Nauda paprasta, kadangi Musivale.eu yra pakankamai populiari svetainė, ją "klonuojant" tikriausiai tikėjosi galbūt perviliot dalį lankytojų iš paieškos sistemų, ką būtent dabar ir galima matyt, nors tai tik "pupos", iki keletos dešimčių lankytojų per parą, bet su laiku tai galėjo gerokai išsiplėst, o tada paprasčiausiai galima dadėt savų reklamų ir iš svetimo puslapio uždirbinėt pinigus.
Kiek teko pasidomėt, svetainės IP saugomas su Cloudflare, bet pavyko dasikast iki IP adreso ir jį užblokuot. Pagal IP panašu, kad svetainė talpinama kažkur Nyderlanduose.
Tas blokavimas toks, kad visas užklausas gautas iš to IP nukreipiau į kitą savo puslapį.
Kiek teko pastebėt, kuriam laikui tai padėjo. Kadangi porai dienų buvau išvykęs, prieš važiuojant mačiau, kad puslapis vėl veikia, ir toliau. Šiandien grįžęs pratestavus vėl viską, pasirodė, kad dabar viskas sunčiama per proxy serverius. Tad IP keitaliojasi su kiekvienu perkrovimu.
Užblokavimui teko ieškoti naujos alternatyvos, gana greit radau sprendimą. Tad šiuo metu vėlgi, einant kupabet11.com nukelia į kitą mano puslapį.

Kiek dabartinis variantas atlaikys, o gal atsibos žaist su tais plagijavimais, lieka tik palaukt.
Nors į viską galima įžvelgt ir iš gerosios pusės, šiek tiek naujos patirties.


Naujas komentarasApsaugos kodas
Gold (78.58.192.134) 2019-06-16 / 20:09
Gal dar kada rašysiu, turiu visokių įdomių "navarotiškų" dalykų prisidaręs, bet dar nepribrandinau dalintis su visais, nes tiesiog po to bus kaip su tais nemokamais filmai.in taškais, bet kai pats nebenaudosiu manau pasidalinsiu. :D Smagu, kad kažkas dar užsuka. :)
Kreeeee (78.60.95.96) 2019-06-15 / 12:06
Tikrai įdomiai rašai tik gaila kad jau metai kaip naujo įrašo nematyt :/
abell (37.130.229.149) 2019-03-12 / 19:49
https://bit.ly/2Hm9OTl
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu