Apžvalgos 10Naujienos 11Patarimai 2P. Kūrimas 1Uždarbis 11Kita 6
Stebėkite naujienas Google+
MANTA MSP4510 PRO
Paskelbta: 2016-11-16 / 23:20    Gold
Vakar teko įsigyti minimaliai "mandrą" telefoną, kurį ketinau padovanoti šeimos nariui. Iš esmės jis paprastas, tinkamas naršyt, pramogom ir pan. Tiesiog tai buvo tinkamas variantas ir man (pagal kainą ir tai, kad šiuo metu vengiu išlaidavimo), ir šeimos nariui pagal tas galimybes, kad iki šiol naudoja mygtukinį kuris jau senokai atgyveno. Viskas buvo lyg ir ok, preitais metais jau pirkau MANTA telefoną kurį irgi padovanojau, veikė gana neblogai, po šiol dar naudojamas, tik dėl nemokėjimo saugoti daiktų, telefonas su skeltu apsauginiu ekranu ties kamera, bet naudot dar galima... Kaip ir preitais metais, taip ir šiais, telefoną pirkau iš ,,TOPO CENTRAS" pasirinkimas iki 100e pačioje parduotuvėje su išmaniais nebuvo didelis, berods du telefonai. Manta ir Alcatel kažkoks modelis.
Taigi nupirkau MANTA MSP4510 PRO, buvo paskutinis iš jų turimų. Atrodė viskas, ok, neprašiau, kad įjungtu ir pan, tikėjau, kad bus kokybiška prekė ir taip. Bet pasirodė kiek kitaip kai grįžau namo ir išpakavau.
Reklama:
Dragonball.Lt

Pirminė problema atsirado prijungus WI-FI, sekantis žingsnis buvo programinės įrangos atnaujinimas, šio žingsnio nejo praleisti ir ištisai rodė "ieškoma naujienų" gal dvi valandas prabuvo taip, ir jokio progreso. Teko atjungti WI-FI ir praleist visus žingsnius. Su tuo dar lyg ir buvo galima susitaikyt, nes po to veikė viskas, kol pastebėjau, kad pirmas jutiminis mygtukas - NEVEIKIA. Kiti sekančiai du veikė. Supakavau telefoną ir šiandien išvežiau atgal, parduotuvėje susiradau tą patį pardavėją, kad neišradinėt dviračio ir iš naujo nepasakot kas, kaip ir pan. Pardavėjas apžvalgė telefoną, niekas nevyksta, vienas jutiminis mygtukas neveikia... Tada svarstė ar išvis jis turi kokia reikšmę tame telefone. Kadangi neturėjo daugiau tokių - negalėjo su niekuo palygint, turėjau mintį kad jie pasilieka tą broką o aš dadedu ir paimu brangesnį, bet kurgi taip paeis. Prasidėjo mąstymai ar ne naudotojas (aš) sugadinau ir pan. :D Realiai jį pamaigiau gal penkias minutes, ir iškart pamačiau, kad neveikia jutiminis mygtukas, neskaitant to laiko kai kokias dvi valandas programinės įrangos naujienų ieškojo... Kol pardavėjas maigė toliau telefoną, išlindo pažįstamas, pasirodo ten dirba, tai galiausiai mano "problemą" perleido pažįstamui, kad užregistruot siuntimui dėl tvarkymo. Dar jie ten kažką persimetė keliais žodžiais, kad va jei būčiau vakar atvežęs būtų kitaip buvę ar kad jei pats būtų įjungęs vakar, pažįstamas užtarė, kad per keliolika h nesudroši ekrano, nes realiai nieko ten jam nesimatė, naujas telefonas, viskas ok, tik viena jutiminė knopkė neregavo visai. Aptarėm su pažįstamu telefonų reikalus, kiek sakė tai jis jau ne vieną ir ne du išsiuntė MANTA telefonus tvarkymui, tai įdomu kokio velnio parduotuvė užsiima pardavinėt tokius įrenginius kurie nėra kokybiški.
Apibendrinus, nupirkau telefoną kurį pamaigiau penkias minutes ir atidaviau atgal jiems, o jie man jį grąžins poros savaičių bėgyje. :D Lieka laukt skambučio, ir tikiuos, kad pakeis jį į normalų o ne atiduos tą patį šlamštą kurį iš kart nupirkus jau tenka ir tvarkyt.
Dar kiek skaičiau sutartį garantinio dėl išsiuntimo, tai jei meistrai nustato, kad kaltė naudotojo, naudotojui tenka apmokėt visas dar ir siuntimo išlaidas. Būtų išties absurdiška, jei pareikštu, kad pardavė kokybišką. :D


Naujas komentarasApsaugos kodas
Gold (78.61.63.52) 2016-11-19 / 16:57
Na tikiuos iki kalėdų atiduos, iš ties su tuo telefonu gavos tik problemos ir papildomos išlaidos. :)
Kardas (188.69.209.97) 2016-11-19 / 16:24
Panašiai buvo man, kitoje parduotuvėje, prieš porą metų perkant vaizdo registratorių. Irgi turėjo būt dovana. Pirkau iš pardavėjo, kurį jau iš matymo gerai pažistu, daug ką pas jį pirkęs. Ir registratorių tą išsirinkau ne iš pigiausių, taip pat nejungėm jo apžiūrėt nei ką. O jau namuose paaiškėjo, kad jame mikrofonas sugedęs, vaizdo įrašuose beveik nieko nesigirdi. Teko vežt į parduotuvę, tie išsiuntė į garantinį. Žadėjo per dvi savaites pataisyt. Bet užtruko daugiau nei du mėnesius. Tuomet jau man pranešė, kad nustatė broką ir gražins pinigus. Tai nenustebsiu, jei ir su tuo mobiliuoju užtruks ilgai viskas.
1 2
Apie Blogą
Blogas.mywap.eu - Asmeninis Gold blogas kuriame pateikiamos puslapių naujienos, įvairios apžvalgos, internetinių puslapių kūrimo pamokos ir įvairūs kiti pamąstymai.
Draugai
Mano projektai
Naršyklinis Žaidimas MP3 Muzika Lankomumo rodikliai
Kontaktai
Skype: Goldas49
El. Paštas: [email protected]
Gold Projektai: Mywap.Eu

© 2016 - 2020 Blogas.mywap.eu